top of page

O NAS

Swim Baby, Swim !

Cześć, tu Magda i Dominik.

Prywatnie jesteśmy rodzicami 6-letniej Ali oraz 3-letniego Franka zawodowo pasjonatami sportów wodnych, a w szczególności pływania.

Swoje umiejętności doskonaliliśmy pod okiem najlepszych trenerów pływania.

Szkołę "Swim Baby, Swim!" otworzyliśmy z myślą o dzieciach i ich rodzicach w celu dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. 

 

Prowadzone przez nas zajęcia świadczone są na najwyższym poziomie. Dbamy o najwyższe standardy i profesjonalizm oferowanych usług. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasza praca przyczynia się do poprawy przyszłości Państwa dziecka, jego rozwoju psychicznego, motorycznego i społecznego. 

_MG_7087_edited.jpg

Magdalena Krasowska

Instruktor Pływania

Ratownik WOPR

Od trzeciego roku życia związana jestem ze sportami wodnymi, a w szczególności z pływaniem. Osiem lat trenowałam pływanie synchroniczne w Pałacu Kultury i Nauki oraz ratownictwo wodne. Na studiach należałam do sekcji pływackiej AZS gdzie trenowałam sześć lat. W między czasie zrobiłam uprawnienia ratownika WOPR oraz instruktora pływania.

Zajęcia z pływania niemowląt prowadzę od 15-stu lat. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala prowadzić skuteczne zajęcia na najwyższym poziomie. Zależy mi, aby moi absolwenci czuli się pewnie i bezpiecznie w wodzie.

Dominik Bekierski
Instruktor Pływania
Ratownik WOPR


Od najmłodszych lat w wodzie !  
To zdecydowanie mój żywioł :)
Jako junior związany byłem z sekcją pływania klubu MKS-MDK Warszawa, jako senior MUKP Warszawianka, aktualnie reprezentuję Warsaw Masters Team. Jestem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, a także krajowych jak i międzynarodowych imprez pływackich. Podczas studiów należałem do klubu uczelnianego AZS i byłem wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski.
Uczę, doskonalę i trenuję pływaków już ponad 15 lat. Moi podopieczni z sukcesami kontynuują przygodę z pływaniem zdobywając najwyższe laury na zawodach ogólnopolskich.  

bottom of page